Özler Orman Ürünleri

Özler Orman Ürünleri İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye ilçesinde bulunan satış ve ürün deposu ile tüm Marmara Bölgesi'ne yerli ve yabancı menşeili orman ürünlerinin toptan ve perakende satış hizmetlerini sunmaktadır.

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Özler Orman Ürünleri, Alın Tahtası, Çam Döşeme, Çam Lambri, Çam Parke, Deck, Dış Cephe Lambri, İnşaatlık Kereste, Karaçam Kereste, Kızılçam Kereste, Köknar Kereste, Ladin Kereste, Lamine Ahşap, Larex Döşeme, Larex Kereste, Larex Lambri, Masif Panel, Osb, Plywood, Sarıçam Kereste ve Süpürgelik satışlarını toptan ve perakende yapmakla birlikte Emprenye ve Fırın Kurutma gibi hizmetlerde vermektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu mesleki tecrübesini, iş ahlakı ile birleştiren Özler Orman Ürünleri kendisine çalışma prensibi olarak "müşteri memnuniyeti" ilkesini belirlemiştir. 

1955 yılında H.Servet  DEMİR tarafından Erzurum'da  kurulan Özler Orman Ürünleri'ni daha sonra 1994 yılına kadar Ali  DEMİR yönetmiştir.  1994 yılında  ise Özler Orman Ürünleri'nin yönetimini devralan A.Vahit DEMİR, firmanın yönetimini başarı ile yürütmektedir.